O Mnie

Witam!

 

Działalność którą prowadzę jest odzwierciedleniem mojej pasji życiowej jaką jest zdrowy styl życia, a w tym racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna.

 

Studia magisterskie ukończone na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku w specjalności "Fitness nowoczesne formy gimnastyki" oraz na Akademii Morskiej w Gdyni w specjalności "Usługi żywieniowe i dietetyka" pozwoliły w sposób teoretyczny zagłębiać wiedzę na temat mojej pasji, a ciężka praca na nich umożliwiła osiągnięcie tytułu najlepszej studentki roku akademickiego 2011/2012. W ramach poszerzenia znajomości metod i technik nauczania podjęłam również podyplomowe studia z zakresu przygotowania pedagogicznego.

 

Poza tym uczestnictwo w projektach badawczych, prowadzenie wykładów w Studium Medycznym w Gdyni w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego czy technologii żywienia w dietetyce pozwoliło w sposób praktyczny nabrać doświadczenia co każdego dnia umożliwia dzielenie się tym co kocham. Jako szkoleniowiec i wykładowca ciągle poszerzam i weryfikuje pozyskane wiadomości, aby przekazywać jak najbardziej aktualną wiedzę opartą na rzetelnych badaniach naukowych.

Obecnie wykładowca przedmiotów żywieniowych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile.

 

mgr Kamila Lemańska