Szkolenia

Twoje zdrowie leży w Twoich rękach i w wiedzy która pozwoli Ci skutecznie działać, aby każdego ranka budzić się z pełnym zapasem energii.

 

Jeżeli stwierdziłeś, że czas zmienić swoje nawyki żywieniowe, a ponadto chcesz dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie i uzupełnić wiedzę o tematykę zdrowego odżywiania oraz zdrowego stylu życia, to zapraszam Cię na organizowane przeze mnie szkolenia.

Prowadzę szkolenia dla osób indywidualnych, firm i grup zorganizowanych.

Szkolenia  składają się  z dwóch części. Pierwsza z nich dotyczy zagadnień teoretycznych przybliżających problematykę wybranego zagadnienia, a druga część związana jest z postępowaniem żywieniowym i zmianami w dotychczasowym stylu życia.

Szkolenia przeprowadzane są w formie wykładów i ćwiczeń, a  quizy pozwalają na bieżąco weryfikować zdobywaną wiedzę.

 

Placówka Centrum szkoleń i zdrowego stylu życia Activ&Diet Kamila Lemańska uzyskała wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych powiatu pilskiego pod  numerem 1.2014 oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.30/00023/2014.

 


Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu oraz zaświadczenie MEN.

Cena obejmuje:

- uczestnictwo w szkoleniu,
- materiały szkoleniowe,
- certyfikat imienny,

- poczęstunek (kawa, herbata)

- zaświadczenie MEN.